השכרת רכבים ושירותי הסעות בדובאי

 הדרך הנוחה והמומלצת להתניידות בדובאי במהלך הטיול בין האטרקציות והמלון היא באמצעות השכרת רכב בדובאי. הנהיגה בדובאי נוחה ונעימה עם מערכת כבישים חדישה שתוביל אתכם במהירות ובקלות לכל יעד באמצעות נסיעה ברכב שכור יהיה תוכלו לנוע בחופשיות בלוח הזמנים שמתאימים לכם מבלי תלות במוניות או תבורה ציבורית, מחיר הדלק זול מאד וגם יש שפע של חנייה.

את הרכב שלכם תוכלו לאסוף משדה התעופה המפורסם של דובאי או ממספר תחנות השכרה הנמצאות בעיר. ניתן לבחור רכבים מקבוצות שונות החל מרכבים קטנים ועד ג’יפים  ורכבי יוקרה  מפוארים.

השכרת רכב בדובאי (שאינו רכב ספורט) נעה בין 55 ל-200 דולר. בעת הזמנה באפשרותכם גם לשכור ולאסוף את הרכב היישר משדה התעופה לאחר נחיתה או במרחבי העיר. השכרת רכב בדובאי כיום נוחה ופשוטה , כאשר השירות מזמין עם אפשרות למערכת ניווט מובנת שתעזור לכם להתמצא בעיר.

כמה דגשים טרם הזמנת
רכב בדובאי

חובה הצטייד מראש רישיון נהיגה בינלאומי הרישיון הישראלי לא מתקבל.
לידיעתכם! כל המדינה מרושתת במצלמות. לא תמצאו בכבישים הרבה משטרה אבל ה”הדובאי הגדול” רואה הכל.

אם תעברו עבירת תנועה, משכיר הרכב (חברת ההשכרה)תקבל באותו יום דוח עבורכם שיקוזז מכרטיס האשראי שלכם. עבירה חמורה תלווה בזימון למשפט.
יש לקרוא בעיון את חוזה השכירות ולוודא כי כל פרטי החוזה ברורים לכם בטרם חתימתכם וכמובן ביטוח ותנאי הפוליסה. ברוב החברות ניתן לשכור רכב מגיל 21 ומעלה. עם זאת, אם אתם מתחת לגיל 25 ייתכן שתידרשו לשלם עמלת נהג צעיר.
מומלץ לצלם את הרכב בווידאו טרם השכרה בכדי למנוע חילוקי דעות על שריטות ישנות שתחזירו את הרכב.

הערה: מומלץ לבדוק היטב ממי אתם משכירים רכב כמו גם המלצות על הספק. הרבה ישראלים מספרים על “עקיצות” ואי החזרת פיקדון בגין סיבות שונות… לחילופין תוכלו לבדוק בקישורים מטה השכרת רכב מחברות ביןלאומיות אמינות ומוכרות
 והכי חשוב – סעו בבטחה. 

מחירון רכב צמוד ושירותי הסעות בדובאי

השוואת מחירי השכרת רכבים

חיפוש מלונות בBooking

Booking.com

טיסות Skyscanner

Israel-dubai

להזמנת רכב+נהג

contact us and book the tour of your dreams

Enjoy amazing tours around dubai and abu-dahbi with a great team of expert guides