מלונות כשרים בדובאי

ישראל דובאי

מלון כשר בדובאי

חופשה כשרה בדובאי – מחפשים מלון כשר בדובאי? 

כיום אין מלון כשר בדובאי כפי שאנו מכירים בארץ עם כל ההקפדה ההלכתית, אבל יש מלונות המציעים ארוחת בוקר כשרה או מסעדות כשרות שנמצאות בתוך המלון. כיום יש מסעדה במלון ארמני ובמלון H בדובאי.
תוכלו למצוא מסעדות כשרות בדובאי שחלקן גם מבצעות משלוח של אוכל כשר באמצע השבוע, ובשבת עם פלטה לחימום.

הבשורות הם שאנו נראה בקרוב יותר מלונות עם אוכל כשר ומסעדות כשרות בדובאי ואבו דאבי שיתנו מענה לביקוש הרב של התייר הדתי ושומר המסורת בדובאי כיעד חם – תרתי משמע

אפשרויות למלונות עם פתרון למענה באוכל כשר:

1.מלון אדרס מרינה Address Dubai Marina  (במלון פועל בית חב"ד בשבתות בלבד) אין ארוחות באמצע השבוע.
2.מלון הילטון Hilton Dubai Al Habtoor City כולל ארוחת בוקר כשרה כל השבוע
3.מלון דירות במרינה בסמיכות לבית חב"ד

אפשרות נוספת היא לבחור כל מלון בדובאי ולהזמין אוכל TAKE AWAY ממסעדות כשרות שפועלות בדובאי,  ניתן להזמין אוכל שיגיע אליכם עד למלון או בכל נקודה אחרת שתרצו בדובאי.

חב"ד מארח במלון אדרס מרינה תיירים ומקומיים לתפילה וארוחות בשבת במלון -בכל אופן לפני הזמנה מומלץ להתעדכן בדף של בית חב"ד. 

Address Dubai Marina אירוח של חב"ד בסעודות ותפילות שבת בהשגחת הרב דוכמן חב"ד דובאי, ניתן להירשם  לארוחות שבת דרך האתר- לפרטים נוספים כנסו לדף בית חב"ד באתר. 

בנוגע לשומרי שבת מומלץ לבקש קומה נמוכה במלון ואם אפשר מפתח מכני, ברוב המלונות מדובר במפתח דיגיטלי, למלונות יש מודעות לנושא וניתן לבקש מדלפק הקבלה שגוי ילווה אתכם במעלית וכניסה לחדר, בכל אופן מומלץ  לשאול רב בשאלות הלכתיות, יש כמה דעות בנושא.

לחופשה כללית במחיר מוזל
לחץ כאן

לסיורים ואטרקציות בדובאי בחבילות משתלמות