טיסות לדובאי

create your vacation destiny

טיסות לדובאי

זמן טיסה מישראל לדובאי

זמן הטיסה לדובאי תלוי בנתיב הטיסה והוא עשוי לקחת בין 3 ל 4 שעות מישראל במסלול הקצר החל משנת 2020 לאחר הסכמי השלום בין ישראל לאמירויות האפשרות של טיסה לדובאי התקצרה ועוברת דרך ערב הסעודית המאפשרת למטוסים ישראלים לעבור בתחומה. בטיסות קונקשיין  תוכלו לטוס עם רויאל ג'ורדניאן כולל עצירה בעאמן , או עם טורקיש ארליינס ועצירה באיסטנבול, ישנם חברות נוספות אך חשוב לשים לב לזמן השהייה בטיסות הקישור ביעד.

מחיר טיסה מישראל לדובאי

טיסה ישירה ממוצעת מתל אביב לדובאי הלוך חזור תעלה כ 400$, טיסה עם עצירה אחת או יותר ניתן למצוא בממוצע של 250$-190$, אנו ממליצים לכם טרם הזמנת טיסה לדובאי לבצע 

נמל תעופה דובאי

נמל התעופה Dubai International Airport (קוד DXB) הוא נמל התעופה הבינלאומי היפה והמודרני שהוקם בשנת 1960 וממוקם מרחק של 4 ק"מ מהעיר, ונחשב לאחד משלושת שדות התעופה היפים.

שדה התעופה שבר שיאים כנמל התעופה העמוס בעולם מספר פעמים ונחשב לנמל ה-3 בגודלו בעולם, הנמל בנוי  מ-3 טרמינלי נוסעים ומסוף מטענים. נכון לשנת 2019 עברו בנמל כ78 מיליון נוסעים בשנה ל270 יעדים ברחבי העולם עם יותר מ-8,000 טיסות בשבוע .
שירותי התחבורה מהשדה מגוונים, עם כבישים מהירים שמגיעים לכל מקום באיחוד האמירויות, תמצאו שם גם רכבת מודרנית נוחה ושירותי אוטובוס מתקדמים. השהות בשדה המפואר היא חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת בפני עצמה.

חברות תעופה מרכזיות

טיסות Skyscanner

חיפוש טיסות ומלונות

חיפוש מלונות בBooking

Booking.com

השכרת רכבים

Smile and enjoy dubai. take a long walk around and talk to people