טיסה מישראל לדובאי

create your vacation destiny

טיסות לדובאי

דובאי, היא אחת מהמדינות המפותחות ביותר ברחבי העולם ומהווה כמדינת נופש למטיילים. דובאי הינה מדינה מהעשירות ביותר במזרח התיכון מעצם היותה יושבת על מאגרי נפט אדירי ממדים, תיירות מלונות מפוארים ומסחר.
בעקבות הסכמי אברהם אשר נחתמו בשנת 2020 נהפכה דובאי לאתר יעד חם למטיילים ישראלים.

זמן טיסה מישראל לדובאי

זמן טיסה ישירה מישראל לדובאי תלוי בנתיב הטיסה כ- 3.5 שעות, החל משנת 2020 לאחר הסכמי השלום בין ישראל לאמירויות, האפשרות של טיסה לדובאי התקצרה ועוברת דרך ערב הסעודית המאפשרת למטוסים ישראלים לעבור בתחומה. 

מחיר טיסה מישראל לדובאי

טיסה ישירה ממוצעת מתל אביב לדובאי הלוך חזור עלה כ 400 – 200 דולר תלוי בעונה, טיסה עם עצירה אחת או יותר ניתן למצוא בממוצע של 250$-190$, לחילופין תוכלו למצוא טיסות זולות מישראל לאבו דאבי ומשם לקחת רכב לדובאי, זמן נסיעה ברכב מאבו דאבי לדובאי כשעה וחצי. 

נמל תעופה דובאי

נמל התעופה Dubai International Airport (קוד DXB) הוא נמל התעופה הבינלאומי היפה והמודרני שהוקם בשנת 1960 וממוקם מרחק של 4 ק"מ מהעיר, ונחשב לאחד משלושת שדות התעופה היפים בעולם. טיסות מישראל לדובאי נוחתות בטרמינל 1, אגב גם בחזרה לישראל תמריאו מטרמינל 1 בדובאי

שדה התעופה בדובאי שבר שיאים כנמל התעופה העמוס בעולם מספר פעמים ונחשב לנמל ה-3 בגודלו בעולם ויש בו מגוון רחב של אטרקציות הוא ידוע כאחד המקומות עם הגודל, העיצוב, והיופי מהמרשימים בתבל. כחלק מהאטרקציות ניתן לבקר בדיוטי פרי, במסעדות יוקרה, בחנויות, ועוד.. הנמל בנוי  מ-3 טרמינלי נוסעים ומסוף מטענים. נכון לשנת 2019(טרם עידן הקורונה) עברו בנמל כ-78 מיליון נוסעים בשנה ל270 יעדים ברחבי העולם עם יותר מ-8,000 טיסות בשבוע .
שירותי התחבורה מהשדה מגוונים, עם כבישים מהירים שמגיעים לכל מקום באיחוד האמירויות, תמצאו שם גם רכבת מודרנית נוחה ושירותי אוטובוס מתקדמים. השהות בשדה המפואר היא חוויה מיוחדת בפני עצמה.

מנוע לחיפוש טיסות מוזלות
חברות תעופה מרכזיות בדובאי

חברות התעופה של דובאי מדורגות כחברות הטיסה הטובות ביותר בעולם וכל זה בעקבות ניצול מרבי של משאבים ושירות לקוחות מדהים ומחירים נוחים .בטיסות לדובאי קיימות כמו בכל מטוס מחלקות טיסה שונות ובהן המחירים שונים
מחלקת תיירים – מחלקת עסקים – מחלקה ראשונה – מחלקת פרמיום , ועוד… עצם היותה מדינת עסקים רחבת היקף יש דגש על קהלים עסקיים במחלקות כמובן לכל מחלקה יש את היתרון והייעוד שלה, מתאים לאוהבי המותרות.

חיפוש מלונות בBooking

Booking.com

השכרת רכבים

Smile and enjoy dubai. take a long walk around and talk to people