בית חב"ד דובאי
Jewish community center

בית חב"ד דובאי טרם כינון היחסים בין ישראל לאיחוד האמירויות היה פעיל כעשור בשכונת אל ואסל ואליו הגיעו אנשים רבים לאורך כל היום, לשבת, לאכול, לפגישות עסקים או כדי לבקר ולהגיד שלום. כיום המקום לא פעיל ומשמש מקום לינה לנציגי חבד דובאי.
עקב תחלואת הקורנה ותשתיות שאינן תואמות אין קבלת קבל במקום ופעילות הציבורית  מתרכזת במלון  בשבת בלבד במלון אדרס מרינה בתפילות באמצע השבוע וסעודות בשבת.
את בית חב"ד דובאי מנהל הרב לוי דוכמן  במענה של צרכי דת תפילות ואירוח בשבת בסיוע של רבנים ובחורים נוספים. בימי שישי נערכת קבלת שבת במלון אדרס מרינה ומגיעים תיירים מכל המקומות בעולם – יהודים אמריקאים, יהודים מצרים, צרפתים, ישראלים, יהודים מהקהילה בדובאי ורבים נוספים. בערבי השישי שומעים תפילות בנוסחים שונים ושרים שירים מגוונים. כולם מרגישים בנוח וישנה אווירה שמחה ותוססת – נדרש להזמין ארוחות מראש בקישור מטה.

בית חבד דובאי
הרב לוי דוכמן - חג הסוכות בדובאי

עדכון: עד להודעה חדשה בית חב"ד דובאי, אינו פעיל.

בית חב"ד פעיל בשבתות בתפילות וסעודות שבת המתקיימות במלון אדרס מרינה דובאי. לשירותים נוספים כגון מקווה לנשים ושירותי דת נוספים פנו בוואצפ לחב"ד דובאי, ותקבלו מענה מהיר ומפורט לכל בקשתכם.

כמו כן תפילות באמצע השבוע מתקיימות במלון אדרס מרינה קומה 14 בצמוד לחדר האוכל(הכניסה דרך קניון מרינה או מלובי המלון) 
תפילת שחרית -בימים א-ה בשעה 8:00 וביום שישי בשעה 9:00.
תפילת מנחה וערבית– סמוך לשקיעה. ניתן להתעדכן בזמני תפילות בקישור כאן .
לפרטים נוספים צרו קשר:

אפשרויות נוספות למענה באוכל כשר לשבת:
א.להזמין לכם חבילת מזון לשבת למלון ממסעדת אליס, מסעדת מול הים  או משאר המסעדות בקישור המצורף. המסעדות הכשרות

ב. מספר מלונות בדובאי הבינו את הצורך של אוכל כשר לתייר הישראלי הדתי ופתחו חדר אוכל כשר במלונות שלהם. את רשימת המלונות המעודכנת המספקים אוכל כשר בדובאי תוכלו לראות בקישור המצורף

המרינה של דובאי היא אחת מרובעי המגורים והמלונות המפורסמים של האמירויות והבילויים המושלמים, העיר נטועה היטב בתרבות ובהיסטוריה של המזרח התיכון אשר שילבה מודרניות וחדשנות. שכונה חדשה הידועה בסמוך לחוף הים הינה – JBR, מתחם פנאי עם מסעדה תלויה באוויר, בתי קפה מעניינים ושווקי יצירות ואמנים. קניון דובאי מרינה גדוש במותגי אופנה של רשתות ויוקרה.
לדתיים ושומרי מסורת, אנחנו ממליצים יותר לשהות באיזור המרינה בשבת כך שלאחר תפילה וארוחה תוכלו לטייל במרינה המהממת של דובאי ובמרחק של 15 דקות הליכה תגיעו גם לחוף JBR המפורסם של דובאי.

יש לנו הפתעה בשבילכם  🎁 👇

מסעדות כשרות בדובאי

מידע חשוב

We love dubai

israel-dubai

פורטל ישראל דובאי

קבוצות ווצאפ בדובאי

מזמינים אתכם להצטרף לקבוצות ה-WhatsApp :ישראל דובאי" קבוצות ווצאפ דובאי הצטרפו לקבוצה שלכם בדובאי ותוכלו להתייעץ ולשאול

We love dubai

dubai is an adventure. be sure to book your guided tour with us today