אירוח בשבת וחג
בקהילה היהודית

הקהילה היהודית המקומית שמתגוררת באמירות דובאי היא קטנה המונה כ-1000 יהודים, והמנהלים אורח חיים יהודי מסורתי ודתי אורתודוקסי. הקהילה היהודית בדובאי היא לא קהילה אותנטית עם היסטוריה יהודית של מאות שנים, אלא קהילה המורכבת מיהודים שהגיעו כאנשי עסקים והשתקעו במקום, כאשר עם הזמן מצטרפים עוד חברים לקהילה.
המניין בפאלם נוסד על ידי חברי קהילה ותיקים בשנת 2010, נשיא הקהילה הוא רוס קריאל, בעל השכלת עריכת דין מאוניברסיטת אוקספורד ובמקור מיוהנסבורג.

רוס קריל נשיא הקהילה היהודית בפאלם
רוס קריל נשיא הקהילה היהודית בפאלם

האירוח בקהילה היהודית בפאלם(MOTP) מתקיים בשבתות וחגים במלון  St. Regis Hotel palm בקומה 1 עם תפילה במניין וארוחות שבת וחג. המניין בפאלם ידוע בקבלת הפנים החמה לכל המשתתפים והאורחים בתפילות, שיעור תורה וארוחות. בנוסף המניין בקהילה מאפשר אירוח משלחות וחגיגות משפחתיות, כגון שבתות חתן ובר מצווה במקומות אירוח נפרדים במלון.

התפילות במניין בפאלם בנוסח אשכנז משולבות עם מנגינות בנוסח ספרדי, חזן הקהילה הוא דוד לוק, המגיע ממשפחת חזנים ידועה  ומשלב בתפילה ניגון מרוקאי אוטנטי מבית ילדותו כמו גם מנגינות יהודיות מסורתיות משאר עדות ישראל. 

The St. Regis Dubai, The Palm

אירוח ולינה בשבת בדובאי

מלון  St. Regis Hotel palm  המפואר בדירוג 5 כוכבים ממוקם בפאלם ג'ומיירה האייקוני (Palm Jumeirah) ומחובר ישירות לקניון Nakheel, לתחנת המונורייל פאלם (Palm Monorail) ולאטרקציה החדשה (The View at The Palm) ובריכת האינפיניטי המפורסמת אאורה AURA SKYPOOL.

בסביבת המלון תוכלו למצוא מספר מלונות במרחק הליכה קצר של 5-10 דקות הליכה שבו תוכלו להתארח:
Dukes, Andaz, Fairmont, Adagio The Palm   (מצורף קישור למלונות)

ארוחות בשבת וחג

חברי הקהילה והמניין בפאלם מזמינים את כלל האורחים להשתתף בסעודות שבת (שישי ערב ושבת צהריים) כלל הארוחות מגיעות מקייטרינג kosher Arabia בהשגחת O.U במחיר הכולל השתתפות בעלויות הכספיות עבור האוכל, השכרת המקום, החזן ועוד. עלות  סעודת ליל שבת 100 דולר לאדם.

בנוסף להשתתפות בארוחות, הקהילה מזמינה את האורחים בשבת למפגש חברים, לאחר ארוחת הצהריים לשתיית משקאות אלכוהוליים ללא עלות נוספת.

מחיר סעודות שבת וחג

דרכי תקשורת לנציג הקהילה בפאלם